Święto Przedszkola

02 (37)
14.04.2016r. A było co świętować! Nie od dziś wiadomo, że w naszym przedszkolu duży nacisk kładziemy na twórczy rozwój dzieci, a przede wszystkim na ich edukację teatralną. Mamy wspaniałe dzieci, a dowodem na to jest z pewnością spektakl "Wyprawa do dżungli" zaprezentowany na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. W przedstawieniu wzięły udział wszystkie grupy: "Biedroneczki", "Pszczółki" i "Słoneczka", prezentując taniec, śpiew, krótkie scenki teatralne, które na chwilę przeniosły nas do prawdziwej afrykańskiej dżungli. Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność i gorącą owację oraz naszym absolwentom, którzy wspomogli najmłodszych artystów na scenie. Sam spektakl poprzedził wielki finał Przeglądu Twórczości Przedszkolaków "Fantazja", którego jesteśmy współorganizatorem. Zaproszeni goście - uczestnicy przeglądu - wysłuchali werdyktu Jury oraz odebrali nagrody. Serdecznie gratulujemy! Poniżej fotorelacja, która najlepiej odda klimat tego wydarzenia. Za wykonanie i udostęnienie zdjęć dziękujemy tacie Marysi - panu Pęczakowi.