Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale

27046708_1729901093741550_1821931898_o
Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez przedszkolaków.
Tak też było u nas.
Dnia 18.01.2018 roku już od rana w naszym przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu bohaterkę Trolli, Poppy, która zachęcała wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły, uśmiech nie znikał im z twarzy.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom oraz ich wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!