Pasowanie na Przedszkolaka

dsc0552-1280x854-1511523247
Z grzecznym ukłonem,
Uśmiechem radości,
Witamy wszystkich wspaniałych gości.
Chcemy wam zaśpiewać i zatańczyć ładnie!
Lecz się nie gniewajcie, gdy coś źle wypadnie.
Witają Was dzisiaj dzieciaki starszaki,
                                               Ale występ dadzą wszystkie przedszkolaki.

Tymi słowami 24 listopada dzieci przywitały wszystkich gości przybyłych na uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”.
A byli to goście znamienici, na czele z Prezydentem Miasta - Krzysztofem Chojniakiem. Najmłodsze grupy przedstawiły się tańcem i śpiewem, a następnie zostały włączone do przedszkolnej społeczności dzięki uroczystemu pasowaniu przez panią Dyrektor. Dzieci nowoprzybyłe do placówki wysłuchały także starszych przedszkolaków, którzy opowiedzieli o tym, jak w „Sesnastce” miło upływa czas. Goście, z okazji pierwszej wizyty w nowej siedzibie przedszkola, złożyli najlepsze życzenia wszystkim pracownikom, rodzicom i dzieciom oraz wręczyli najmłodszym powitalne upominki.