Wycieczka do Muzeum Animacji "SE-MA-FOR" w Łodzi

15 marca 2016r. dzieci z grupy "Pszczółek" i "Słoneczek" odwiedziły Muzeum Animacji "Se - Ma - For" w Łodzi. Obejrzeliśmy tam wystawę, z której dowiedzieliśmy się, w jaki sposób powstaje film animowany oraz jak "ożywają" postacie z bajek. Spotkaliśmy się także z bohaterami bajek wyprodukowanych w wytwórni "Se - Ma - For". Niektóre z nich pochodzą z czasów dzieciństwa naszych rodziców, a nawet i dziadków: "Miś Uszatek", "Miś Koralgol", "Pingwin Pik - Pok". Na zakończenie wycieczki obejrzeliśmy najnowszą produkcję wytwórni - bajkę o zajączku "Parauszku" oraz "Wodną bajeczkę", która wprowadziła nas w Wielkanocny nastrój. Zachęcamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia Muzeum i odbycia sentymentalnej podróży do czasów swojego dzieciństwa.