Grupa III Wróbelki 2017/18

Witajcie na naszej Wróbelkowej podstronie!
Jesteśmy trzecią w kolejności grupą w naszym przedszkolu.
Oto osoby, które na co dzień nami się opiekują.

Marta Margasińska - wychowawca
Alina Rataj - wychowawca
Marlena Lodzińska - nauczyciel wspomagający
Monika Pietrasz - nauczyciel
Beata Szafraniec - nauczyciel
Iwona Warych - woźna oddziałowa

Cześć, tu Wróbelki, jesteśmy sympatycznymi czterolatkami, które bardzo lubią chodzić do przedszkola.
Dlaczego?
To oczywiste. W przedszkolu mamy czas na zabawę, która jest naszą najważniejszą potrzebą. Poprzez zabawę uczymy się samych siebie, uczymy się jak współdziałać w parach i w grupach. Poznajemy otaczający nas świat i reguły jakie nim rzadzą.
Wszystkie zajęcia, w jakich bierzemy aktywny udział, rozwijają nas wszechstronnie. Dzięki nim stajemy się empatyczni, twórczy, a przede wszystkim otwarci na wiedzę. Lubimy rysować, malować, lepić z plasteliny, ciąć nożyczkami. Chętnie uczymy się nowych wierszyków, piosenek i tańców.
Jako grupa tworzymy całkiem zgrane "wróbelkowe" stadko, które lubi czasem wyfrunąć z gniazda i spędzić czas na świeżym powietrzu.
Już teraz wiecie, dlaczego w przedszkolu jest tak fajnie?
Zapraszamy do nas!