Piknik Rodzinny na Zakończenie Roku Szkolnego

IMG_1304
20 czerwca to dzień, w którym żegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Wszystkie grupy zaprezentowały nam efekty swojej ciężkiej całorocznej pracy podczas dodatkowych zajęć tanecznych oraz języka angielskiego. Szczególnie gorąco żegnaliśmy dzieci z najstarszej grupy "Motylków", które po wakacjach po raz pierwszy przekroczą progi szkolne. Życzymy Wam samych sukcesów i radości. Były nagrody, dyplomy, łzy wzruszenia, wspomnienia i uściski. A potem już tylko zabawa - konkursy, tańce, bańki mydlane, czarodziejskie balony i grillowy poczęstunek. A z młodszymi dziećmi z grup - "Pszczółki" i "Biedronki" spotkamy się we wrześniu... w zupełnie nowym miejscu! Wracajcie do nas wypoczęci i radośni! Do zobaczenia.
Foto: Michał Pęczak