"Krasnoludki" - podsumowanie programu czytelniczego "Klub Przyjaciół Młodego Czytelnika"

19686313_1412984962090192_1340449235_o
14 czerwca grupa "Motylków" zaprezentowała się w krótkim pokazie artystycznym pt. "Krasnoludki". Dzieci w ciągu całego półrocza gromadziły informacje i ciekawostki związane z postaciami najbardziej znanych w literaturze krasnoludków. W prezentacji "Motylki" prezentowały wygląd, zwyczaje, charakterystykę najpopularniejszych krasnoludków, tańczyły i śpiewały wesoło. Na widowni zasiedli rodzice, koleżanki i koledzy z innych grup przedszkolnych oraz pani Dorota Bąk - kierownki Filii nr 1 Bilioteki Publicznej w Piotrkowie. Pokaz podsumował także program czytelniczy "Klub Przyjaciół Młodego Czytelnika", którego koordyntorem byłą pani Barbara Zielonka.